Hieronder de uitslagen van 2019

StartnummerNaamAantal rondesExtra metersTotale Afstand
DAMES
13Pia  Soetebier89011290
43Saskia de Man754010340
15Helene  Oosterhuis 740010200
36Monique  Koeners610109410
7Yvonne de Kruif63608760
49Gabrielle  Wijker61208520
50Sylvia  Carmejoole61208520
8Mieke  Link59907990
31Eske  Kruis54907490
35Anouk  Poort54607460
48Marieke  Corts4?5600 *
6Bea  Stam43505950
2Andra  Teljeur4?5600 *
3Wil  Spaans312805480
1Tanja  Scherpenzeel3?4200 *
25Maddy  Meijer2?2800 *
23Petra  Schaap2?2800 *
40Gerarda   Duivis2?2800 *
41Maartje  Koster2?2800 *
HEREN
38Hans  Lampe1038014380
28Yannick  Hartman9130013900
47Ronald  Hanewald9100013600
30Damian  Basseluer954013140
26Hans  Nuijts 937012970
10Ron  Bakker8110012300
37Jaap  Looijen848011680
27Daan van Gaalen88011280
44Arie-Willem  Bijl754010340
18Bart  Dijkshoorn71309930
33AndrĂ©  Bakker 612909690
4Louis  Ebbinkhuijsen69909390
32Roy  Leijting4?5600 *
42Kruijf de Frank410006600
9Johan  Link312805480
* Uitslag bij benadering vanwege ontbreken van data